Stoholm Byggecenter

Hans Nielsen
Indehaver
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 24 48 16 50
hans@hobby-huset.dk

Jeppe Møllenberg
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 60 11 07 51
jeppe@hobby-huset.dk

Lars Omme
Salg / indkøb, trælast og byggemarked
Tlf: 20 80 35 90
lars@hobby-huset.dk

Ole Jepsen
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 89
ole@hobby-huset.dk

© Copyright 2017 - LBC - Consult, - All Rights Reserved ®

Palle Bang
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 91
palle@hobby-huset.dk

Jimmi Lyngesen
Chauffør
Stoholm, Højslev og Grundvad

Poul Erik Kristensen
Lagerchef

Grundvad Byggecenter

Kim Jakobsen
Salg / indkøb,byggemarked og trælast
Tlf: 41 12 24 55 / 20 80 35 94
kim@hobby-huset.dk

Jan Christensen
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 20 80 35 93
jan@hobby-huset.dk

Lone Hansen
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 92
lone@hobby-huset.dk

Søren  Abilgaard
Lager

Højslev Byggecenter

Thomas Hansen
Salg / indkøb,byggemarked og trælast
Tlf: 20 80 35 87 / 20 80 35 88
thomas@hobby-huset.dk



Medlem af Jydske Byggecentre